Hiltonbet Payfix Ödemesi

Hiltonbet Payfix Ödemesi

Hiltonbet, elektronik ödeme araçlarına yer vererek üyelerinin rahatlıkla işlem yapmasına imkan tanımıştır. Son zamanların en çok tercih edilen ödeme yöntemi Payfix de sitenin yatırım araçları arasında yer alır. Hiltonbet payfix ödemesi için öncelikle kendi adınıza bir sanal cüzdan hesabı oluşturmanız gerekir. Aksi takdirde üçüncü kişiler adına işlem yapmanız, işlem kısıtlamalarına sebep olacaktır. İçeriğimizin devamında Payfix ödeme aracıyla ilgili merak edilen diğer detayları anlattık! 

Hiltonbet Giriş adresine ulaşmak için hemen tıklayın.

Hiltonbet Payfix Ödemesi Nasıl Yapılır? 

Hiltonbet payfix ödemesi için sanal cüzdan hesabınıza en az 100₺ değerinde para transferi yapmalısınız. Daha sonra izlemeniz gereken adımlar aşağıdaki gibidir: 

  • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra “Para yatırma” sekmesine tıklayın ve Payfix’i seçin. 
  • Burada karşınıza, cüzdan numarası ve sahibine dair bilgileri girmeniz gereken bir form çıkacaktır. Formu eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra tutar belirleyebilirsiniz. 
  • Payfix ile en az 100₺, en çok 10.000₺ değerinde yatırım yapmanıza izin verilir. Limitleri de bu doğrultuda belirlemeniz önemlidir. 
  • Son aşamada ise cüzdan hesabınıza bir onay kodu gönderilir ve ilgili alana girmeniz istenir. Böylece işlemleriniz sorunsuz bir şekilde tamamlanacaktır. 

Hiltonbet, üyelerinin finansal işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirmesi adına çeşitli güvenlik önlemleri almıştır. Eğer yüklü miktarlarda yatırım yapılırsa hesap güvenliğini sağlamak için belge talep edilebilir. Aynı durum, para çekme işlemlerinde de geçerlidir. 

Hiltonbet Payfix ile Para Çekme 

Hiltonbet Payfix Ödemesi
Yatırım ve çekim işlemlerinizde üçüncü şahısları kullanmayınız. Aksi takdirde ödemelerde aksilik veya hata yaşayabilirsiniz.

Hiltonbet payfix ödemesi yapmanıza imkan tanıdığı gibi hesabınızdaki bakiyeyi aynı araçla çekmenize de izin verir. Genel olarak tüm para çekme araçlarında dikkat edilmesi gereken kurallar aşağıdaki gibidir: 

  • Hesabınızda bulunan tutarı, çevrim şartını yerine getirmeden çekmeniz mümkün değildir. Bu şartı sağlamak için ana paranızı 1 kez kullanmanız gerekir. Eğer bonus kazancınız varsa promosyon kuralları kapsamında çevrimini yerine getirmelisiniz. 
  • Çekim talebinde bulunmak için hesap aktivasyonunu da gerçekleştirmiş olmalısınız. Tarafınıza gönderilen aktivasyon linkine tıklamanız halinde işleminiz tamamlanacaktır. 
  • Bu şartları sağlıyorsanız Hiltonbet ana sayfasında yer alan “Para çekme” butonuna tıklayabilir ve ödeme formunu doldurmaya başlayabilirsiniz. 
  • Cüzdan numarası, hesap sahibi bilgileri ve en az 100₺ olacak şekilde tutar girmeniz ardından onay vererek ilerlemeniz mümkündür. 

Hiltonbet genellikle finansal işlemler için evrak talep etmez fakat bazı durumlarda belge isteme ihtimali vardır. Bu gibi bir taleple karşılaşırsanız mail destek birimine ilgili evrakları göndermeniz önemlidir. Aksi takdirde işleminiz onaylanmayacağı gibi hesabınıza kısıtlama getirilebilir. Belge gönderme noktasında endişeniz varsa firmanın bu bilgileri üçüncü kişilerle paylaşmadığını bilmelisiniz. 

Hiltonbet Payfix İşlem Limitleri 

Hiltonbet payfix ödemesi için finansal denge sağlayacak işlem limitleri belirlemiştir. Bu limitler, en az 100₺ olarak karşımıza çıkarken en çok 100.000₺’dir. Ancak üst limit tek seferlik işlemler için geçerlidir ve gün içerisinde daha yüksek tutarlarda çekim talebinde bulunmanıza izin verilir. 

Hiltonbet Casino Bonusları hakkında bilgiye sahip olmak istiyorsanız, nasıl alabileceğinizi öğrenmek için yazıya göz atabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*